Ali H. Ghasemi's profile picture
وبسـایت شخصـی

علی حسین قاسمی

Logo
thumbnail

۹. خداحافظ عروسک‌های پارچه‌ای

[et_pb_section admin_label=”Section” fullwidth=”off” specialty=”on”][et_pb_column type=”2_3″ specialty_columns=”2″][et_pb_row_inner admin_label=”Row”][et_pb_column_inner type=”4_4″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

حیوون‌های پارچه‌ای همه جای اتاق میندی پخش و پلا بودند. مامان در رو باز کرد و گفت: «میندی، این شلوغ پلوغی رو مرتب کن، وگرنه همهٔ این حیوون‌های پارچه‌ای رو می‌برم و می‌دم به کسی.»
میندی سرش رو از روی بالش برداشت و گفت: «من خسته‌ام مامان. بعداً مرتب می‌کنم.»
مامان گفت: «حرفم رو که شنیدی!»
میندی یک ساعت دیگه هم توی رختخواب موند و بعد لباس پوشید و از اتاق بیرون دوید تا با دوست‌هاش بازی کنه.
مامان رفت به اتاق میندی و دید که او اتاق درهم برهمش رو مرتب نکرده. یک کیسهٔ پلاستیکی بزرگ برداشت و اون رو پر از حیوانات پارچه‌ای کرد. بعد کیسه رو توی ماشین گذاشت و به یک مرکز خیریه برد و همهٔ اون‌ها رو به اون مرکز خیریه هدیه کرد.
وقتی که میندی به خونه آمد و به اتاقش دوید تا توپش رو برداره: «پس اسباب‌بازی‌هام کجان؟ مامان! اسباب‌بازی‌هامو چکار کردی؟»
مامان دَم در اتاق اومد و لبخند زد و گفت: «همونطور که گفتم، دادمشون به کسی. چون تو اتاقت‌ رو مرتب نکردی!»
میندی خودش رو روی تختخوابش انداخت و گریه کرد. به همین زودی دلش برای حیوونای پارچه‌ایش تنگ شده بود. بعد از چند دقیقه اشک‌هاش رو پاک کرد، و در همین موقع بود که یک چیز قهوه‌ای و پشمالو رو پشت کمدش دید.

– «بانی، مامانت دلش برات تنگ شده بود!»
میندی، خرگوش پارچه‌ای رو از پشت کمد بیرون آورد و بغلش کرد.

byebye-stuffed-animalsاز اون به بعد، میندی، بانی رو توی جای خودش می‌خوابوند و روی زمین نمی‌انداخت و وقتی که مامان ازش می‌خواست کاری بکنه، به سرعت اون کار رو انجام می‌داد.

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_team_member admin_label=”By Maego Fallis” name=”by Margo Fallis” position=”ترجمه علی حسین قاسمی” image_url=”http://tvahn.ir/wp-content/uploads/margo_fallis.jpg” animation=”off” background_layout=”light” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_team_member][/et_pb_column][/et_pb_section]